sample website

نمونه وبسایت های آماده و پیش ساخته شده

امروزه سریع ترین و ارزان ترین راه برای داشتن یک وبسایت استفاده از وبسایت های پیش ساخته میباشد. برای مثال اگر شما میخواهید یک وبسایت شخصی و یا یک وبسایت رسمی برای فروشگاه یا موسسه خودتان داشته باشید می توانید یک وبسایت پیش ساخته سفارش بدهید و در کمتر از ۳ روز وبسایت کامل شده خودتان را تحویل بگیرید.

 

کاکتوس تکنولوژی با توجه به نیاز برخی از مشتریان و سفارشات خود وبسایت های پیش ساخته شده توسط تیم را با قیمتی مناسب تر و مدت زمان تحویل بسیار کمتر نسبت به یک وبسایت اختصاصی در لیست محصولات خود قرار داده است.

درصورتی که شماهم از آن دسته مشتریانی هستید که زمان کافی و یا هزینه لازم برای راه اندازی یک وبسایت کاملا اختصاصی و حرفه ای برای خودتون رو ندارید میتونید از وبسایت های آماده کاکتوس تکنولوژی در دسته بندی های متفاوت فعالیتی از جمله ( شخصی,شرکتی,فروگاهی,تفریحی,موسسه,دانلود و…. ) دیدن کرده و طرح مورد نظر خوتون رو سفارش بدید و در سریع ترین زمان ممکن و کمتر از ۷۲ ساعت کاری وبسایت آماده شده خودتون رو با دامنه انتخابی تحویل بگیرید.

شما میتونید از لیست ها و گالری های زیر نمونه وبسایت آماده مورد نظر خودتون رو انتخاب و سفارش بدید و سریع اون رو تحویل بگیرید

.

.

.

وبسایت کلنیک پزشکی درمانی

clenic

قیمت ۳۰۰/۰۰۰ تومان

جهت سفارش اینجا کلیک کنید

.

.

 

پیشنهاد میکنیم از مطالب کاربردی ما در بخش وبلاگ کاکتوس تکنولوژی دیدن بفرمایید

پشتیبانی